Biostimulācija ar aparātu Futura Pro

Sejas biostimilācija ir aparātu kosmetoloģijas veids, kuru izmanto sejas ovāla atjaunošanai, sejas muskuļu nostiprināšanai, tūskas mazināšanai, dubultzoda likvidēšanai, grumbiņu izlīdzināšanai, toksīnu izvadīšanai un ādas krāsas uzlabošanai.

Ultratone_man

Biostimulācijas pamatā ir bioelektrisko impulsu iedarbība uz sejas muskuļiem, zemādas tauku slāni un ādu.

Muskuļu stimulāciju ar speciāli izstrādātu bioelektrisku impulsu palīdzību kā vingrošanu guļošiem slimniekiem pirms 40 gadiem izgudroja Ultratone kompānijas dibinātājs Hermanis Šeifers. To izmantoja kā rehabilitāciju pēc nopietnām slimībām. Ar šīs procedūras palīdzību varēja trenēt muskuļus bez fiziskām aktivitātēm. Šo principu sāka izmantot estētikā, lai stimulētu muskuļus, kurus grūti trenēt un kuri ir visvairāk pakļauti gravitācijas spēkiem. Piemēram, sejas muskuļus. Šajā nozarē Ultratone speciālisti sasniedza satriecošu atjaunošanas efektu.

Optimālais kurss sastāda 10-12 procedūras. Pēc procedūru kursa Jūs varēsiet pārliecināties, ka rezultāts ir sasniegts un Jūsu ārējais izskats ir manāmi uzlaboties.

Salonā Estetik SPA procedūru veic ar unikālo aparātu Futura Pro (kompānijas Utratone ražojums). Pēc ideoloģijas un tehniskiem risinājumiem sistēma Futura Pro par 5-7 gadiem apsteidz labākās mūsdienu kosmetoloģijas iekārtas paraugus. Aparātā ir realizēti daudzu gadu darbu rezultāti biofizikas, neirostimulācijas un elektronikas jomā.

Pieteikt pakalpojumu