Ultraskaņas kavitācija

Ultraskaņas kavitācijas procedūra ir nesāpīga, komfortabla un efektīva. To sauc par „bezoperācijas liposakciju”, jo tā ļauj modelēt figūru, likvidējot liekos tauku nogulumus bez ķirurģiskas iejaukšanās. Jau pēc pirmās procedūras var redzēt labus rezultātus: ķermeņa masas un apjoma samazināšanās līdz 1-3 cm (atkarībā no tauku slāņa biezuma), ar tālāku efekta palielināšanos.

Kavitācija (no latīņu valodas vārda Cavitas – tukšums) ir mikrotukšumu izveidošanas process (kavitācijas burbuļu) šķidrā vidē. Tauku audi satur lielu škidrumu daudzumu.

Zemfrekvenču ultraskaņas iedarbības procesā izveidojas liels kavitācijas burbuļu daudzums, kuri pārplīstot būtiski palielina šūnu membrānas caurlaidību, kas ļauj vieglāk izmantot tauku šūnas saturu.

Procedūras gaita:

  • Speciālists attīra ādu. Ar pīlinga palīdzību tā tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām. Āda tiek sagatavota nākamajam procedūras etapam.
  • Speciālists izvēlas programmu un nosaka ultraskaņas intensitāti atkarībā no ķermeņa zonas, problēmas dziļuma un būtības. Ultraskaņas iedarbības laiks – no 10 līdz 40 minūtem.
  • Uz ādas uzklāj lipolītisku gēlu, kas ļauj viegli pārvietot uzgali pa virsmu, netraumējot epidermu. Lipolītiskais gēls iekļūst caur ādu taukaudos un stimulē lipolīzi (tauku sadedzināšanu). Pateicoties ultraskaņai, kosmētiskā līdzekļa komponenti nokļūst dziļāk un iedarbojās labāk.
  • Pēc kavitācijas jāveic limfodrenāža ar aparātu LPG vai biostimulācija Ultratone, lai stimulētu limfātisko un venozo sistēmu, kā arī lai paātrinātu toksīnu izvadīšanu no organisma (limfodrenāžu var veikt arī manuāli, tomēr aparātu metodikas šajā gadījumā ir efektīvākās).
  • Lai sasniegtu labāku efektu un iegūtu teicamus rezultātus, nepieciešams ievērot diētu, kā arī dienā izdzert 1,5-2 litrus ūdens procedūru kursa laikā.

Tikai salonā Estetik SPA Jūs variet būt pārliecināti, ka procedūra ir droša un efektīva.
Kavitācijas procedūra mūsu salonā tiek veikta ar vienu no diviem kavitācijas aparātiem – Ultratone vai Cavitalyze. Angļu kompānijas aparāts Ultratone tiek izmantots nelieliem tauku nogulsnējumiem, bet franču firmas aparāts Cavitalyze tiek izmantots lielu apjomu mazināšanai.
Firmas Cavitalyze aparāts ir jaunākā kavitācijas iekārta mūsdienās. Aparātam ir visi nepieciešamie sertifikāti, kuri apliecina, ka procedūra ir droša jebkuram pacientam. Aparāts ļauj kontrolēt ultraskaņas izplatīšanos, garantējot precīzu un stabilu ultraskaņas vilni, nodrošinot pacientam audu aizsardzību, iedarbojoties vienīgi uz tauku nogulsnēm.

Aparāta Ultratone ultraskaņa darbojas frekvencē 1 MHz. Aparāta Ultratone ultraskaņai ir FDA (Food and Drug Administration, USA) sertifikāts, lai to iegūtu aparātam ir jāatbilst augstas kvalitātes, drošības un efektivitātes normām

Pieteikt pakalpojumu