Masāža

Mūsdienu dinamiskais dzīves ritms un pastavīgie stresi prasa no cilvēka paaugstinātu uzmanību savai veselībai. Viens no senākajiem, drošākajiem un pieejamākajiem atveseļošanas veidiem ir masāža. Masāža palīdz izvairīties no daudzām problēmām, nodrošinot slimību profilaksi. Tas ir lielisks līdzeklis veselības veicināšanai un uzturēšanai.

Klasiskā masāža

Klasisko masāžu pielieto sāpju un tūskas mazināšanai, rehabilitācijai pēc dažādām traumām. Tāpat klasiskā masāža lieliski atjauno muskuļu spēku, palielina izturību, nostiprina saites un locītavas. Regulāri apmeklējot klasiskās masāžas seansus, nostiprinās imunitāte, uzlabojas garastāvoklis,pazūd nogurums.

Taizemes masāža

Taizemes tradicionālā masāža rada labvēlīgu iedarbību uz iekšējiem orgāniem un audiem, ar tās palīdzību tiek iegūta patīkama relaksācijas sajūta. Tradicionālās Taizemes masāžas tehnika – tā ir šiacu un alternatīvās jogas apvienojums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta kājām, rokām, mugurai un deviņiem vēdera punktiem, kas veido rombu ar centru nabas apvidū (te atrodas apvidus, kas regulē iekšējo orgānu enerģētiku). Taizemes masāžas paņēmieni ir uz pacienta ķermeņa veikti uzspiedieni ar plaukstām, ceļgalu un elkoni un maidzīšana ar īkšķiem. Meistars procesā izmanto ne tikai savu ķermeni, bet arī savu enerģētiku. Taizemes masāžas mērķis ir atjaunot enerģijas plūsmu, atslābinot muskuļu grupas, un palielināt elastību.

Šokolādes masāža un ietīšanas

Šokolādes masāža ir pati relaksējošākā un jutekliskākā masāža no visām iespējamām: tā pilnīga fiziska un garīga iegrimšana baudā. Lielisks līdzeklis, kas palīdzēs atbrīvoties no stresa un slikta noskaņojuma! Bet pirmām kārtām, tās ir atmiņas no mūsu bērnības, kad mēs vēlējāmies nokļūt šokolādes zemē un ar galvu ienirt šokolādes upē!

Šokolādes masāža veicina tauku nogulsnējumu samazināšanos, liekā šķidruma izvadīšanu no organisma, stimulē kolagēna apmaiņas procesus un sintēzi, pastiprina mikrocirkulāciju, mitrina un baro ādu, uzlabo garastāvokli.

Pieteikt pakalpojumu