LPG masāža

LPG masāža (lipomasāža)  piedāvā unikālu metodiku, kura, atšķirībā no vairākuma estētiskās medicīnas tehnoloģijām, ir absolūti fizioloģiska un droša. Procedūras efektivitāte vairākkārt ir pieradīta ar zinātniskiem pētījumiem.

oblozkasaitmuzcina

Lipomasāža palīdz samazināt apjomu bez ķirurģiskas iejaukšanās un negatīvajiem blakus efektiem tieši tur, kur Jūs to vēlaties.

Ieinteresētās personas:

Vīrieši, kuri regulāri ar uzturu uzņem pārmērīgu kaloriju daudzumu, visbiežāk parādās liekie apjomi šādās zonās:

  • Uz sāniem un muguras lejas daļā
  • Uz vēdera
  •  Krūšu zonā, utt.

Lipomasāža (LPG masāža) ir paredzēta gan sievietēm, gan vīriešiem, neatkarībā no vecuma. LPG masāžu var veikt ne tikai, lai novērstu estētiskās problēmas, bet to izmanto arī terapeitiskiem mērķiem. Piemēram, endermoloģiskā masāža lieliski atjauno organismu pēc sporta nodarbībām un palīdz sagatavot ķermeni intensīvām fiziskām slodzēm. Lipomasāža uzlabo asinsriti, normalizē vielmaiņu, izvada no ādas un zemādas audiem lieko šķidrumu un toksīnus, nostiprina un atjauno ādu, muskuļus un locītavas.

Salonā Estetik SPA strādā speciālisti ar medicīnisko izglītību un visaugstāko kvalifikāciju endermoloģijas jomā (starptautiskā trenera kvalifikācija). Nekur citur Baltijas valstīs šāda līmeņa speciālistu nav. Tikai salonā Estetik SPA LPG masāžas procedūru veic ar jaunāko aparāta modeli – LPG Cellu M6 Integral. Rezultāts ar šo aparāta modeli ir sasniedzams ievērojami ātrāk.

Pieteikt pakalpojumu