Kriolipolīze

krio men

Kriolipolīze ir unikāla tehnoloģija cīņai ar nevēlāmajiem tauku nogulumiem, kuri ir rezistenti dietām un sporta nodarbībām (rokām, vidukļa zonā, uz vēdera, gurniem).
Kriolipolīzes procedūra ir absolūti droša, nesāpīga un komfortabla. Procedūrai nav nepieciešama anestēzija, neizraisa ādas bojājumus, pēc procedūras klients var atgriezties pie ierastajām ikdienas aktivitātēm. Salonā Estetik SPA procedūru veic ar itāļu aparātu Biotec Italia FusioMED.

 

Procedūras efekts

Izmeklējumi pierāda, ka pēc pirmā 60 minūšu ilgā seansa tauku audu biezums vidēji samazinās par 22% līdz 30%. Maksimālais efekts no procedūras parādās pēc 1-2 mēnešiem.

 

Par metodi

Metodes pamatā ir kontrolēta tauku audu atdzesēšana, kura izraisa selektīvu tauku šūnu atmiršanu dabiskā veidā (apoptozes process). Tauku šūnu sadalīšanās gala produkti tiek izvadīti caur limfātisko un asinsrites sistēmu, tā laikā apkārt esošie audi netiek iesaistīti, tāpēc ka tauku šūnas mazākā mērā var adaptēties aukstumam salīdzinot ar citu audu šūnām (muskuļu, asinsvadu, nervu un ādas šūnām).

 

Kā notiek procedūra?

1. Speciālists apzīmē apstrādājamo zonu un atkarībā no apstrādājamās zonas uzliek 1-4 manīpulas.
2. Vakuuma iedarbībā zemādas tauku kroka tiek iesūkta speciālā manipulā.
3. Procedūra sākas ar pakāpenisku atdzesēšanu līdz – 10°C.
4. Procedūras ilgums no 50 līdz 60 minūtem.

Pieteikt pakalpojumu