Biostimulācija

Biostimulācija ar aparātu Futura Ultra Pro ir dabisks veids cīņai ar lieko svaru un muskuļu ļenganumu. Biostimulācija izmanto bioelektriskus impulsus, lai iedarbotos uz muskuļiem, zemādas tauku slāni un uz ādu.

HappyShape-Dreamshaper-00001

Muskuļu stimulāciju ar speciāli izstrādātu bioelektrisku impulsu palīdzību kā vingrošanu guļošiem slimniekiem pirms 40 gadiem izgudroja Ultratone kompānijas dibinātājs Hermanis Šeifers. To izmantoja kā rehabilitāciju pēc nopietnām slimībām. Ar šīs procedūras palīdzību bija iespējams trenēt muskuļus neizmantojot fiziskās aktivitātes. Šo principu sāka izmantot estētikā, lai stimulētu muskuļus, kurus grūti trenēt un kuri ir visvairāk pakļauti gravitācijas spēkam.

Vai šī procedūra ir vajadzīga Jums?

Jūs uztrauc liekais svars? Neziniet kā izvairīties no liekā apjoma uz vēdera un sāniem? Apmeklējiet sporta zāli, bet neizdodas izveidot vēlamo reljefu muskuļiem? Pēc intensīvas sporta slodzes muskuļiem ir nepieciešama relaksācija?

Aparāts Futura Pro – tas ir praktiski neierobežots iespēju diapazons:

  • Lieko apjomu samazināšana,
  • muskuļu tonusa un fizisko darba spēju uzlabošana,
  • bodybuilding,
  • tūskas mazināšana
  • muguras sāpju ārstēšana,
  • stājas korekcija utt.

Aparāta Futura Pro no kompānijas Ultratone darbības pamatā ir kompleksa biostimulācijas sistēma, kurai nav analogu. Elektriskā lauka, gaismas un ultraskaņas iedarbības rezultātā audos aktivizējās dabiskie fizioloģiskie procesi un notiek sava veida muskuļu treniņš.

Aparatā programmas ir izstrādātas tā, ka iedarbība notiek pakāpensiki sākumā iedarbojoties uz ādu, tad zemādas tauku slāni un muskuļiem. Programmas algoritms ir ir maksimāli fizioloģisks cilvēka organismam. Piemēram, muskuļu kontrakcijas aparāts obligāti papildinās ar spēcīgu limfodrenāžu, lai Jūs izvairītos no sāpēm muskuļos pēc procedūras, jo biostimulācijas procedūru var salīdzināt ar 2 stundu ilgu intensīvu sporta nodarbību.

 

Pieteikt pakalpojumu