Lāzertīrīšana Nano Balance

Jauna procedūra, kas ir radīta taukaina ādai ar akne. Lāzertīrīšana ir paredzēta ādas ārstēšanai un atjaunošanai, kā arī tā normalizē ādas tauku sekrēciju. Procedūras laikā ar auksto lāzeri ādas dziļajos slāņos tiek ievadīti aktīvie ingredienti, kuri ir iekapsulēti nanosfērās (hialuronskābe, brūno aļģu ekstrakts – Algisium C).

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta ārējās vides agresīvajai iedarbībai (piesārņots gaiss, temperatūras maiņa, saules stari). Lai aizsargātu ādu, tauku dziedzeri sāk izstrādāt vairāk ādas tauku. Rezultātā sejas āda spīd un rodas akne.

Procedūra Hialurox Nano Balance iedarbojas uz galveno akne rašanās iemeslu – ādas tauku pārprodukciju. Tāpat procedūras laikā tiek iznīcinātas baktērijas, kuras veicina ādas iekaisumu. Tiek mazinātas arī postakne parādības – rētas pēc akne kļūst mazākas vai tiek likvidētas, un sejas āda kļūst veselīga un starojoša.
nano_baba

Kas ir nanosfēras

Aktīvie ingredienti tiek fragmentēti līdz nano izmēriem un tiek ievietoti sfēriskajā apvalkā, kurš pasargā tos no priekšlaicīgas sabrukšanas. Nanosfēras veicina aktīvo ingredientu nokļūšanu ādas dziļajos slāņos.

Algisium C nanosfēras

Algisium C ir dabiskais aktīvais ingredients, kurš tiek iegūts no brūnaļģēm ekstragēšanas ceļā.  Algisium C atjauno ādu un regulē ādas tauku sekrēciju, likvidē lieko sebumu un padara sejas ādu starojošu.

Hialuronskābes nanosfēras

Hialuronskābe atrodas dzīvajos organismos. Savu izcilo atjaunojošo un mitrinošo īpašību dēļ tā tiek plaši pielietota medicīnā un estētikā. Hialuronskābe ir spēcīgs antioksidants, kā arī tā lieliski atjauno ādu ar rētām pēc akne.

Aukstais lāzers HYALUROX

  • Stimulē ādas elastīna un kolagēna sintēzi, tādējādi samazinot rētu izmēru
  • Aktivē šūnu reģenerāciju
  • Mazina ādas sebuma produkciju, cīnoties ar galveno akne rašanās iemeslu
  • Kavē baktēriju vairošanos, kuras izraisa akne
  • Piemīt pretiekaisuma  iedarbība
  • Veicina aktīvo ingredientu iekļūšanu dziļi ādā
  • Ādas dziļajos slāņos veicina nanosfēru sabrukšanu un atbrīvo aktīvos ingredientus

Pieteikt pakalpojumu