OXY Terapija

Oxy-terapija (skābekļa terapija) ir paredzēta tādu ādas stāvokļu ārstēšanai kā elastības zudums, grumbas, nevienmērīga pigmentācija. Tā ir dziļa ādas mitrināšana un ķermeņa liftings. Nora Bode skaistuma koncepcijas pamatā ir iedarbīga mezoterapija, kas ir alternatīva botoksa injekcijām.

Oxy terapija

Izmantojot kosmētiku Nora Bode, netiek izjaukta ādas viengabalainība un netiek paralizēti sejas muskuļi. Procedūra ir pavisam nesāpīga. Muskuļu relaksācijas dēļ samazinās līnijas un grumbas, kā arī aktīvi tiek stimulēta ādas kolagēna un hialurona sintēze. Augsti koncentrēti relaksējošie komponenti mazina muskuļu sašaurināšanās intensitāti pieres, acu un mutes apvidū, kas ar laiku rada grumbas. Kalogēna veidošanās ļoti efektīvie stimulatori nostiprina un uztur ādu. Tagad nīstamajām „vārnu kājiņām”un grumbiņām nav nekādu izredžu.

Ārstnieciskais skābeklis atbilst stingrākajām mūsdienīgu un labi informētu klientu prasībām un piedāvā unikālu ārstēšanas metodi.

Procedūras etapi:

  • OXY-Jet – bezatadu terapija zem skābekļa spiediena, kuras laikā skābeklis tiek ievadīts dziļajos ādas slāņos.
  • OXY-Spray – ārstēšana ar skābekļa aerosolu. Īpaši jūtīgas ādas pēc plastiskās operācijas, pēc saules apdegumiem, kā arī nogurušas ādas (smēķētājiem) uzmanīga ārstēšana ar skābekli un koncentrēti aktīvām vielām. Šī procedūra var būt arī kā vienkārša relaksējoša masāža ar tīru skābekli.
  • OXY-Aroma – skābekļa aromātiskās inhalācijas, kas tiek veiktas, izmantojot tīras ēteriskās eļļas, un atmodina iekšējā skaistuma enerģiju. Šī absolūtā enerģija sniedz atbalstu nogurušai ādai un organisma šūnām. Piemērota visiem ādas tipiem un vecuma grupām.

Pieteikt pakalpojumu