VIP procedūra no LPG

Zinātniski pierādīts, ka jau pēc 1. procedūras par 40% paaugstinās ādas elastīgums, ādas mitruma rādītājs vidēji uzlabojas par 123 %, ievērojami samazinās grumbas.

“LPG reģenerācija šūnu līmenī” – tā ir mūsdienu labāko procedūru kombinācija Anti-Age kosmetoloģijas jomā – Endermolift masāža ar LPG aparātu sejas, kakla un roku ādas atmodināšanai, saudzējošs ķīmiskais pīlings ādas atjaunošanai, augsti koncentrētu LPG preparātu uzklāšana dziļai atjaunināšanai.

 

Procedūras laikā tiek izmantots kompānijas LPG Systems jauns produkts – Anti-Aging Renewal Serum – koncentrāts, kas izstrādāts, ievērojot inkapsulācijas moderno tehnoloģiju, kas ļauj ādas novecošanās procesus apturošajiem aktīvajiem ingredientiem nonākt tieši ādas šūnas sirdī – fibroblastā.

 

Estetik SPA pastāvīgo klientu atsauksmes

Nataļja Jansone, pazīstama Latvijas modelētāja:
Procedūra ir vienkārši burvīga! Seja tiešām bija gluda uzreiz pēc seansa.
Tā kā es neesmu agresīvo metodiku cienītāja, “LPG reģenerācija šūnu līmenī” man 100% derēja, jo tā ir viena no visvairāk patīkamākajām Anti-Age procedūrām, kuras es esmu taisījusi.

 

Ludmila Janberga, biznesa lēdija (3 dienas pēc procedūras):
Procedūras rezultāts man atstāja labu iespaidu – mana seja vienkārši staroja, izlīdzinājās sīkās grumbiņas, bet āda izskatījās tik vesela, it kā es tikko būtu atbraukusi no ilgstoša atvaļinājuma. Neticēsiet, bet es līdz šim laikam saņemu komplimentus mana starojošā izskata sakarā. Patīkami, ka rezultātu redzu ne tikai es, bet arī tie, kuri ir man apkārt.

 

Zinātniski pierādīts, ka pēc procedūru kursa:

  • kolagēna izstrāde palielinās 2 reizes,-
  • elastīna izstrāde palielinās 9 reizes,
  • grumbas samazinās vidēji par 67%.

Pieteikt pakalpojumu