Ultraskaņas sejas masāža

Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svarstību iedarbība. Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas lifitngam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai.

Par to, ka ultraskaņas viļņi var labvēlīgi ietekmēt cilvēka organismu, zinātnieki uzzināja jau sen – eksperimenti šajā nozarē sākās jau pagājušā gadsimta 30-jos gados. Pirmos rezultātus izmantoja mediķi, viņiem pievienojās kosmetologi. Ultraskaņa arī šodien konkurē ar daudzām citām metodikām, ieskaitot vispopulārākās. Ultraskaņas procedūrām ir minimāli ierobežojumi un pieņemamas cenas.

Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska veikšana paātrina limfas un asins cirkulāciju, paaugstina audu elastību un hidratāciju, noņem tūsku un muskuļu spazmas, izlīdzina rētas, baktericīdi iedarbojas uz ādu. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

Ultraskaņas sejas masāžas kursa rezultātā sejas āda izlīdzinās un atjaunojās, mazās krunciņas izzūd, tiek izdzēstas noguruma un stresa pēdas, sejas kontūra paliek izteiktāka, ādas krāsa – veselīgāka. Ultraskaņas masāžas efektivitāte palielinās to kombinējot ar biostimulāciju un liftmasāžu.

Ultraskaņas sejas masāža ir netraumatiska, procedūras laikā āda neizstiepjas. Ultraskaņas masāžas delikātums un drošība ļauj pielietot to ādai ap lūpām un acīm.

Ultraskaņas sejas masāžu neveic hiperpigmentācijas, vitiligo, sirds mazspējas, grūtniecības un paaugstināta asinsspiediena gadījumos.

Procedūras gaita:

  • Speciālists attīra ādu. Ar pīlinga palīdzību tā tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām. Āda tiek sagatavota nākamajam procedūras etapam.
  • Speciālists izvēlas programmu un nosaka ultraskaņas intensitāti atkarībā no klienta estētiskās problēmas. Ultraskaņas iedarbības laiks – līdz 30 minūtēm.
  • Uz ādas uzklāj speciālu kosmētiku. Pateicoties ultraskaņai kosmētiskā līdzekļa komponenti nokļūst dziļāk un iedarbojās labāk.

Aparāta Ultratone ultraskaņa darbojas frekvencē 3 MHz, kas atbilstoši klīniskiem izmēklējumiem nodrošina drošu iedarbību līdz dermas slānim. Ierīcei ir viens no prestižākajiem sertifikātiem – FDA (Food and Drug Administration, USA), lai to iegūtu aparātam ir jāatbilst augstas kvalitātes, drošības un efektivitātes normām.

Pieteikt pakalpojumu