Hialurox – lāzera biorevitalizācija

Absolūti jauna kompleksa ādas atjaunojošanas metodika, kas balstīta uz aukstā lāzera un zemmolekulārās hialuronskābes pamata.

Procedūra ir paredzēta dziļai ādas mitrināšanai, sejas, kakla un dekoltē zonu ādas novecošanas aizkavēšanai, kā arī cīņai ar vecuma radītām izmaiņām (ādas sausums, krunciņas, ādas elastīguma zudums, utt.)

Mēs novecojam un mūsu āda pakāpeniski zaudē elastību, tā vairs nav gluda, samazinās kolagēna izstrāde, parādās krunciņas. Hialurox ir unikāla iekārta, kura ļauj izmantot hialuronskābes spēju cīnīties ar grumbām, atjaunojot ādas apjomu un elastību, neizmantojot adatas vai ķirurģisku iejaukšanos.

Hialuronskābe

Hialuronskābe ir atrodama absolūti visos dzīvajos organismos. Cilvēka ādā hialuronskābe saista lielu ūdens daudzumu – viena hialuronskābes molekula var saistīt 1000 molekulu ūdens. Hialuronskābes ietekmē aizplūst visi toksīni, pazūd brīvie radikāļi, veidojas jauni sīkie kapilāri, sintezējas daudzas ādai nepieciešamas vielas.

Vecums, ka arī tādi faktori, kā nelabvēlīgi ekoloģiskie apstākļi, nepietiekams ūdens daudzums šūnās, nesabalansēts uzturs, utt. mazina hialuronskābes izstrādes daudzumu. Rezultātā sejas ādā parādās grumbiņas, āda kļūst sausāka, novītusi.

Hialuronskābes daudzums nosaka ādas elastības pakāpi. Jaundzimušiem bērniem ādas elastības pakāpe ir visaugstākā. 40 gadu vecumā tā samazinās par 50% un pēc 60 gadu vecuma mums ir tikai 10% no tā hialuronskābes daudzuma, kāds mums bija dzimšanas brīdī.

Profesionālā formula

Hialuronskābes pagatavošanas tehnoloģija profesionālai lietošanai, kas ir ļoti populāra starp visprestižākajiem kosmētikas brendiem, dod labus rezultātus tikai uz ādas virsmas, jo hialuronskābe nevar iekļūt caur ādas porām, kas skaidrojams ar to, ka ādas poru diametrs ir 40 mikroni, bet hialuronskābes molekulas diametrs ir 75 mikroni.

Hialurox profesionālās sistēmas noslēpums ir gēls no hialuronskābes. Ar nanotehnoloģiju palīdzību hialuronskābes molekula ir sadalīta daudzās daļās un šīs mazas daļiņas ir ievietotas speciālās nanosfērās. Nanosfēras ir bagatinātas ar vitamīnu C, vīksnas ekstraktu, kam piemīt antihialuronidāzes efekts (hialuronskābes sabrukuma novēršana). Tadā veidā hialuronskābe nokļūst ādas dziļākajos slāņos, nodrošinot ādai nepieciešamo mitrinājumu.

Hialuronskābes regulāra ievadīšana ar ausktā lāzera palīdzību stimulē kolagēna un elastīna sintēzi (šķiedras, kuras atbild par ādas elastību), jaunu hialuronskābes molekulu izstrādi, sekmē šūnu vairošanos un dalīšanos, kā arī nostiprina asinsvadus. Pateicoties šiem procesiem āda kļūst tvirtāka, samazinās krunciņas, ādas sausums pazūd.

Aukstais lāzers

Iedarbojoties ar auksto lāzeri sadalītās daļas molekulas tiek atgrieztas sākotnējā stāvoklī. Atjaunotās hialuronskābes molekulas pievienojas bazālajām šūnām, palīdzot tām „piepūsties” līdz tādam izmēram, kāds tām bija, kad āda vēl bija jauna.

Procedūras noslēpums

Šī nav vienkārši procedūra, kuras mērķis ir cīņa ar novecošanu. Šī ir apmācības programma ādas un organisma šūnām izstrādāt hialuronskābi, kolagēna un elastīna šķiedras, kā arī aktivizēt dabiskos procesus, pateicoties kuriem āda šīs vielas producē. Salīdzinājumam – mēs ādai dodam nevis „glāzi ūdens”, bet palīdzam tai atrast aku, no kuras iespējams ņemt nepieciešamo ūdens daudzumu jebkurā laikā. Mēs mitrinam ādu un apmācam patstavīgi baroties, atjaunoties no iekšpuses un aizkavēt novecošanās pazīmju parādīšanos. Procesa aktivizācijai ir nepieciešami 3-6 seansi.

Pieteikt pakalpojumu