Kosmētika sejai

Sejas ādas kopšanas līdzekļu izvēle ir atkarīga no cilvēka vecuma un no gadalaika. Sejas kopšana pēc 25 gadu vecuma būtiski atšķirās no ādas kopšanas pēc 40 gadiem. Šī nianse ļoti svarīga un to jāievēro, piemeklējot krēmu vai serumu. Būtiski atšķiras arī sejas kopšana ziemā un vasarā. Mainīgo laika apstākļu nelabvēlīgās ietekmes dēļ, sejas ādai parādas problēmas, kuras jārisina.

 

Profesionālo sejas kosmētiku tagad izmanto ne tikai skaistumkopšanas salonos, to var izmantot arī mājas apstākļos. Tomēr pirms salonu kosmētikas izmantošanas ir nepieciešams pareizi noteikt Jūsu ādas tipu, jo tikai pareizi piemeklēta kosmētika palīdzēs sasniegt lieliskus rezultātus un nenodarīs kaitējumu Jūsu ādai.

 

Sausai ādai ir nepieciešami mitrinošie un barojošie līdzekļi, savukārt taukainai ādai ir vajadzīgi balansējošie līdzekļi. Jūtīgai ādai ir īpaša pieeja, tai jāpiemeklē krēmi un serumi, kuri nesatur kairinošas vielas. Jāatceras, ka mitrināšana ir nepieciešama visiem ādas tipiem.

 

Attīrošie līdzekļi ir ikdienas sejas kopšanas neatņemama sastāvdaļa. Sausai un jūtīgai ādai ir vajadzīga īpaši maiga pieeja, bet taukainai un kombinētai ādai – stiprāki līdzekļi. Atkarībā no ādas tipa jāpiemeklē attīrošais līdzeklis: pieniņs, losjons, putas vai krēms.

 

Dienas laikā jebkura tipa ādai ir vajadzīgs dienas krēms, kurš aizsargā no laika apstākļu ietekmes (UV-stariem, vēja, karstuma un aukstuma). Naktī rekomendē izmantot speciālus nakts krēmus – tie satur milzīgu barojošo vielu daudzumu, kurus āda saņem nakts atpūtas laikā.

 

Pareiza ikdienas kopšana palīdzēs ne tikai uzturēt seju ideālā stāvoklī, bet arī uz ilgu laiku saglabās Jūsu ādas jaunību un tvirtumu, kas ir tik svarīgi katrai sievietei!

Pieteikt pakalpojumu