Ķermenim

Katram no mums ir pieredze sejas kosmētisko līdzekļu izmantošanā. Daudzveidīgi attīrošie losjoni, mitrinošie krēmi, atjaunojošie serumi – katrs no mums ir izmēģinājis vismaz vienu no šiem līdzekļiem. Bet kā ar ķermeņa kosmētiku?

 

Mēs uzmanīgi pētam savu seju, meklējam trūkumus, risinam problēmas, meklējam piemērotu kosmētiku. Bet rūpēs par ķermeni stiprinam muskulatūru, modelējam figūru, bieži vien aizmirsot par ķermeņa kopšanas kosmētiskajiem līdzekļiem. Atšķirībā no sejas ādas, ķermeņa ādas struktūra ir biezāka, ķermeņa muskuļu apjoms ir ievērojami lielāks, tauku dziedzeru savukārt ir mazāk. Ķermeņa ādu mazāk skar ultravioletie stari (izņēmums – solāriju mīļotāji). Tomēr ķermeņa ādā notiek anoloģiski novecošanās procesi un tai ir nepieciešama pastāvīga kopšana.

 

Padarīt ķermeņa kopšanu efektīvu Jums palīdzēs profesionālā kosmētika, kuru piedāvā salons Estetik SPA. Mitrināšana un barošana palīdzēs pat visproblemātiskākajai ādai, bet pareizi piemeklēta kosmētika palīdzēs izvairīties no tādām problēmām kā tūska, celulīts un palīdzēs cīņā ar liekajiem centimetriem.

Pieteikt pakalpojumu