Kriolipolīze

Kriolipolīze ir unikāla tehnoloģija cīņai ar nevēlāmajiem tauku nogulumiem, kuri ir rezistenti dietām un sporta nodarbībām (rokām, vidukļa zonā, uz vēdera, gurniem).
Kriolipolīzes procedūra ir absolūti droša, nesāpīga un komfortabla. Procedūrai nav nepieciešama anestēzija, neizraisa ādas bojājumus, pēc procedūras klients var atgriezties pie ierastajām ikdienas aktivitātēm. Salonā Estetik SPA procedūru veic ar itāļu aparātu Biotec Italia FusioMED.

Vienlaicīga divu tehnoloģiju darbība vienā procedūrā – kriolipolīze (tauku saldēšana) un pulsējošā elektrostimulācija – ļauj ne tikai samazināt kopējo tauku audu apjomu pēc 1 seansa, bet arī palīdz uzlabot ādas kvalitāti apstrādājamā zonā.

Iespēja apstrādāt vairākas problēmzonas 1 stundas laikā!
Jaunais FusioMed Cryoliposculpt ir aprīkots ar tehnoloģiju Fit4®, kura ļauj vienlaikus uzstādīt 4 manipulas 1 seansa laikā.

Procedūras efekts

Izmeklējumi pierāda, ka pēc pirmā 60 minūšu ilgā seansa tauku audu biezums vidēji samazinās par 22% līdz 30%. Maksimālais efekts no procedūras parādās pēc 1-2 mēnešiem.

cryo2

Par metodi

Metodes pamatā ir kontrolēta tauku audu atdzesēšana, kura izraisa selektīvu tauku šūnu atmiršanu dabiskā veidā (apoptozes process). Tauku šūnu sadalīšanās gala produkti tiek izvadīti caur limfātisko un asinsrites sistēmu, tā laikā apkārt esošie audi netiek iesaistīti, tāpēc ka tauku šūnas mazākā mērā var adaptēties aukstumam salīdzinot ar citu audu šūnām (muskuļu, asinsvadu, nervu un ādas šūnām).

Kā notiek procedūra?

1. Speciālists apzīmē apstrādājamo zonu un atkarībā no apstrādājamās zonas uzliek 1 -4 manīpulas.
2. Vakuuma iedarbībā zemādas tauku kroka tiek iesūkta speciālā manipulā.
3. Procedūra sākas ar pakāpenisku atdzesēšanu līdz – 10°C.
4. Procedūras ilgums no 50 līdz 60 minūtem.

Kriolipoliz

15 visbiežāk uzdotie jautājumi par kriolipolīzes procedūru.

Pieteikt pakalpojumu