Injekcijas lipolīzes procedūra

Injekcijas lipolīzes procedūra ir īpāšu preparatu (lipolitiķu) injicēšana, kas stimulē dažādus lokālo taukaudu šķelšanās mehānismus. Procedūras rezultātā notiek noturīgu lokālu taukaudu apjoma samazināšana, ko neizdodas paveikt ar citām metodēm. Visbiežāk lipolīzes procedūru izpilda vēdera, gurnu un jostas rajonos.

Injekcijas lipolīzi veic izmantojot dažādus preparātus ar atšķirīgām īpatnībām. To izvēle ir atkarīga no ādas stāvokļa, lokālo taukaudu veidojuma un tā izvietošanas . Visiem viņiem ir savas īpatnības. Visefektīvākie ir lipolītiskie līdzekļi, kas satur nātrija dezoksiholātu un fosfotidīlholīnu.

Nātrija dezoksiholāts  izraisa adipocītu membrānu caurlaidības traucējumus, atbrīvo un izvada taukskābes no taukšūnām.

Fosfatidilholīna galvenais mērķis ir regulēt šūnu darbības procesus, normalizēt tauku vielmaiņu un “sadedzināt” nevēlamos lokālus taukaudu veidojumus.

Itālijas firmas Bioformula preparāts LIPOTENE ir sterils šķīdums bez konservantiem, profesionālai lietošanai. LIPOTENE darbība balstās uz nātrija deoksiholātu, fosfatidilholīnu, L-karnitīnu un E vitamīnu un ietekmē lokalizētu taukaudu veidojumu šķelšanu.

Kā tas darbojas?            

Nātrija dezoksiholāts izraisa taukšūnu sabrukšanu, bet  fosfatidilholīns stimulē to rezorbciju.

L-karnitīns ir vienīgā viela, kas var transportēt taukskābes caur mitohondriju iekšējo membrānu lai veicinat to beta-oksidāciju.

E vitamīns ir spēcīgs taukos šķīstošs antioksidants, svarīgs šūnu novecošanas aizsargfaktors, kas darbojas uz brīviem radikāļiem.

Gadījumos, kad noticis membrānas bojājums, E vitamīns veicina bojāto audu atjaunošanu. Tāpēc ādas elastītātes traucējumu un tās “vecuma” pazīmju ārstēšanā lieto E vitamīnu, kas piedalas ādas dabīgo lipīdu slāna atjaunošanā.

Darbības princips

LIPOTENE samazina taukšūnu apjomu. Iegūtus rezultātus var uzlabot, papildinot procedūru ar drenējošām un aktivējošiem mikrocirkulāciju līdzekļiem. Tādējādi taukšūnu saturs tiek ātrāk izvadīts un iznīcināts dabiski dažu nedēļu laikā pēc injekciju kursa.

Kontrindikācijas

LIPOTENE nedrīkst lietot pacientiem ar smagām alerģijām vai pie iekaisuma procesiem.

LIPOTENE nedrīkst injicēt grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, vai nepilngadīgiem pacientiem, pacientiem ar imūnsupresiju, alerģiju uz soju, pie aknu vai nieru mazspējas.

Blaknes lietojot LIPOTENE nebija konstatētas.

Pielietošanas metode

Injekcijas veic tieši taukaudu slānī. Ir jāatzīmē, ka fosfatidīlholīns var izraisīt tūsku un  nejutīgumu injekcijas zonā, kas ilgst dažas dienas pēc procedūras. Minētās parādības liecina par aktīvu vielu darbību.

LIPOTENE injekcijas veic kursa veidā 1 reizi nedēļā.

Procedūru skaits atkarīgs no lokālo taukaudu lokalizācijas un apjoma.

Noturīgu rezultātu panākšanai iesaka periodiski atkārtot procedūru.

Optimāla rezultāta sasniegšanai pacientiem iesaka uztura korekciju un regulāras sporta nodarbības.

Pieteikt pakalpojumu