Biostimulācija

Biostimulācija ir fizioloģiska metode cīņā ar lieko svaru, celulītu un muskuļu ļenganumu. Medicīnas & SPA centrā Estetik SPA procedūru veic ar pēdējās paaudzes aparātu Futura Ultra Pro no Ultratone, kas ir vienīgais Latvijā.
futura ultra pro

Procedūra ir ideāla tiem, kas mūsdienu straujajā dzīves ritmā nevar veltīt vairākas stundas dienā, vairākas dienas nedēļā sporta zālei, kā arī tiem, kas tomēr atraduši laiku, bet tā pat nespēj atbrīvoties no liekajiem apjomiem. Biostimulācija ir lielisks līdzeklis, lai sagatavotos pludmales sezonai, svarīgām viesībām, atvaļinājumam siltajās zemēs, kā arī, lai sevi uzturētu laba formā ikdienā!

Aparāta darbības pamatā ir kompleksā biostimulācijas sistēma, kurai nav analogu. Elektrisko impulsu, gaismas un ultraskaņas kop iedarbībā, audos tiek aktivizēti dabiskie fizioloģiskie procesi.

Biostimulācijas procedūra ir viena no viskompleksākajām mūsdienu procedūrām skaistumkopšanas jomā, jo viena 35-40 minūšu seansa laikā notiek ne tikai tauku sadedzināšanas process, bet arī muskuļu stimulācija, ādas tonusa uzlabošana, limfodrenāža toksīnu izvadīšanai un mikromasāža labsajūtas uzlabošanai. Procedūra arī palīdz sagatavoties fiziskai slodzei vai relaksēties pēc tās.

Ar jaunajiem LUMI elektrodiem, procedūra kļuvusi vēl komfortāka un efektīvāka – impulsi maigāki un pateicoties tam klients var izturēt lielāku iedarbības intensitāti .

Individuālās konsultācijas saņemšanai, lūdzam pierakstīties pie Medicīnas & SPA centra Estetik SPA speciālistiem-fizioterapeitiem.

Izmēģinājuma procedūras cena ir EUR 27.00.

Kontrindikācijas

Onkologiskās slimības, epilepsija, kardiostimulātors, grūtniecība (6 nedēļas un vēlāk), flebīts, tromboze.

Pieteikt pakalpojumu