Lāzerprocedūra

Anticelulīta lāzerprocedūra Hialurox uz zemādas tauku slāni iedarbojas divejādi: sašķel jau esošos taukus un samazina talāku tauku uzkrāšanos. Hialurox iedarbības rezultātā pazūd „apelsīna mizas” efekts, āda izlīdzinās, palielinās tās elastība un tonuss. Procedūrai Hialurox piemīt arī drenējošs efekts – tā uzlabo asinsriti un veicina limfas atteci.

womanbody-hialurox-intern

Anticelulīta programmām ar Hialurox aparātu tiek izmantotas biotehnoloģijas, kuru rezultātā aktīvā viela forskolīns*, lai uzlabotu procedūras efektivitāti, tiek ievietota unikālās patentētās nanosfērās (speciāls apvalks). Atermiskā (aukstā) lāzera iedarbības rezultātā nanosfēras atverās, atbrīvojot aktīvās vielas.

 

Procedūras gaita:

1)  Ar pīlinga palīdzību āda tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām, sagatavota nākamajam procedūras etapam.

2)  Ar atermiskā lāzera palīdzību tiek apstrādātas problēmātiskās zonas. Iedarbības rezultātā uzlabojas lokālā asinscirkulācija, paātrinās šūnu vielmaiņas procesi, audi tiek piesātināti ar skābekli.

3)  Speciālists uzklāj uz ādas koncentrātu, kuram piemīt jaudīgs tonizējošs, lipolītisks (taukus dedzinošs) un drenējošs efekts. Koncentrāts satur nanosfēras ar aktīvām vielām.

 

Procedūru kursā (8-10 seansi, 2 reizes nedēļā) manāmi uzlabojas ādas stāvoklis: āda kļūst elastīgāka, pazūd celulīts, uzlabojas tonuss. Pateicoties lipolītiskajam efektam pazūd liekie centimetri.

 

Procedūra ir absolūti nesāpīga, tai nav rehabilitācijas perioda.

 

Lai stimulētu limfātisko un venozo sistēmu, kā arī, lai paātrinātu toksīnu izvadīšanu no organisma, pēc lāzera procedūras rekomendē veikt limfodrenāžu.

hialurox_krem_telo_original

 

Kosmētiskās līnijas Hialurox aktīvās vielas:

Forskolīns nanosfērās

Augu izcelsmes viela, ko izmanto svara kontroles un celulīta ārstēšanas programmās. Forskolīns sadedzina taukus, tam piemīt spēja palēnināt novecošanās procesus, pozitīvi ietekmējot visu orgānu darbību: aktivizējas fermentu ķēdes, kā arī metaboliskie procesi, kuri efektīvi apgāda muskuļus ar enerģiju, organismam liekot tērēt vairāk enerģijas kā ierasts. Šo reakciju rezultātā paātrinās lipolīze (tauku sadedzināšana).

 

Legactiv

Komplekss no trīs augu izcelsmes aktīvām vielām, kas uzlabo asinsriti un noņem smaguma sajūtu kājās.

 

Glaucīns

Dabiska molekula, kas stimulē tauku šūnu sabrukšanu. Kompleksā ar kofeīnu iedarbojas uz celulītu un palielina ādas tvirtumu. Glaucīns transformē tauku šūnas šūnās, kuras izstrādā kolagēnu.

 

Metilsilanol-karboksimetil-teofilin-algināts

Hi-Tech fitoterapeitiskais pretcelulīta līdzeklis, jaudīgs lipolītiķis.

Pieteikt pakalpojumu