Medicīniskās programmas ar LPG aparāta izmantošanu

LPG medicīniskās programmas veicina veselību un organisma imūnās spējas, tai piemīt arī izteikti relaksējoša iedarbība. Tā ir efektīvā ārstēšanas metode pie:

  • Fibrozēm
  • Tūskām, un pēctraumatiska pietūkuma
  • Kustību ierobežojumiem
  • Muguras sāpēm
  • Sāpīguma pēc fiziskām slodzēm
  • Cirkulācijas traucējumiem
  • Rētām un apdegumiem

oblozkasait1

LPG Tehnoloģija ir nevainojama metode sklerodermisko bojājumu ārstēšanā, Djupjuitrena kontraktūras postķirurģisku komplikāciju novēršanā, pacientu sagatavošanā liposakcijai, ka arī pacientu rehabilitācijā postliposakcijas agrīnajā un vēlīnajā periodā.

Metodikai ir liela bibliogrāfija. Šodien ir publicēti vairāk nekā 100 zinātnisko darbu. Pētījumi bija veikti pasaules slavenākās klīnikās un zinātnes centros. Ir zinātniski pierādīts, ka LPG metode ir mērķtiecīgi iekļaujama rehabilitācijas plānā pie kustību balsta aparāta saslimšanām. Kā konservatīvas ārstēšanas sastāvdaļa metode ir efektīva: pie mugurkaula osteohondrozes; deformējoša artrīta; pēc artro-skopiskām iejaukšanām; pēc totālām endoprotezēšanas operācijām; kā arī pēc sarežģītām osteosintēzēm. LPG tehnika ir atzīta par efektīvo perifērās limfoedemas ārstēšanas metodi.

Procedūras ar LPG iekārtas izmantošanu ir plaši pielietojamas plastiskā ķirurģijā: saistaudu sagatavošanai, tauku slazdu veidošanas profilaksei, ādas turgora uzlabošanai. Metode ir ļoti noderīga arī pēcoperācijas periodā: rehabilitācijas perioda veicināšanai, sāpju sindroma noņemšanai, pietūkuma mazināšanai, rētu mazināšanai. LPG iekārtas tiek plaši pielietotas pasaules labākajos medicīnas centros, kā arī spa-viesnīcās un kūrortos.

Efektivitātes, drošības un plašu iespēju savienojums ir LPG procedūru atzīšanas un popularitātes pamatā visā pasaulē. LPG Systems ir eiropas sertifikāti: ISO 13485 : 2003 – Medical Device Certification 93/42/EEC – European Medical Device Directive ka arī FDA (USA) sertifikāts – kas ir atzīta par visstingrāko medicīnisko tehnoloģiju sertifikācijas sistēmu.

Pieteikt pakalpojumu